Medewerkers

 

Ronald Keuter
Vestigingsdirecteur

r.keuter@hdadministratie.nl

  

Cindy Koops RBc
Hoofd Salarisbureau

c.koops@hdpersoneel.nl

 

Marcel Perdok
Assistent Accountant

m.perdok@hdadministratie.nl

 

Diane Knegt
Assistent Accountant

d.knegt@hdadministratie.nl

 

Roel Heling
Assistent Accountant

R.Heling@hdadministratie.nl

 

 

Linda Boxma
Assistent Accountant

 

 

 

Albert Horstmann
Assistent Accountant

 

 

Monique Keuter
Officemanager

m.keuter@hdadministratie.nl

 

Meer informatie:

Wilt u meer weten over ons bedrijf of wat we voor u kunnen betekenen? Of heeft u een vraag? Neem dan eens vrijblijvend contact op met ons. 

HD Administratie
Oosterbracht 34
7821 CG Emmen

Telefoon: 0591-649410
Fax: 0591-645431